Fietstour Parken en Politiek
Santiago ligt aan de voet van het Andes gebergte en kent vele gezichten. De stad heeft een koloniaal verleden maar doet niettemin heel modern aan.


“Ontdek de mooiste delen van Santiago op de fiets”
Direct persoonlijk advies over uw reis

De bestemmingsspecialisten van Talisman zijn bevlogen reizigers met een diepe, persoonlijke kennis van hun bestemmingen. Ze weten precies wat een reis bijzonder maakt. Met hun jarenlange ervaring in het ontwerpen van maatwerkreizen zijn zij de ideale gesprekspartner om uw reisdromen te vertalen naar unieke, perfect afgestemde reiservaringen.

Beleven
Samen met uw gids fietst u door de stadsparken Forestal en Bustamante, op een rustig tempo zodat u zich kunt oriënteren én vast wat typische Chileense woorden kunt leren. Zodra u zich comfortabel voelt in het Chileense tempo, verlaat u het park en rijdt u over de straten naar het GAM culturele centrum in het hippe Lastaria/Santa Lucia. Overal ziet u de gemoedelijke stadscultuur van Santiago en werkelijk al uw zintuigen worden geprikkeld. Neem gerust de tijd voor het maken van foto's of een wel verdiende koffiepauze! Uw volgende stop is La Moneda, het Presidentiele Paleis, waar uw gids u meeneemt in de politieke geschiedenis van Chili en hoe dit het dagelijks leven nog steeds beïnvloed. U zult merken dat Santiago een ontzettend fietsvriendelijke stad is, en in een mum van tijd bent u dan ook weer terug bij uw beginpunt.

Bereikbaarheid
U gaat op eigen gelegenheid naar het vertrekpunt van de fietstour. Het adres krijgt u op voorhand toegestuurd.












