Modern design in een klassiek kader

Het Alhambra hotel is een van de allerbeste hotels in heel Kroatie. Het ligt in een prachtig park direct aan de smaragdgroene baai van Čikat. Samen met de prestigieuze prive Villa Augustus is het hotel aangesloten bij Small Luxury Hotels of the World. In zowel het hotel als de villa wordt hedendaags design harmonieus gecombineerd met de klassieke Art Nouveau architectuur van de oorspronkelijke bouw.

Al meer dan 100 jaar een toevluchtsoord voor de Europese adel

Het Alhambra boutique hotel ligt aan de baai van Čikat op het eiland Mali Lošinj. Al meer dan 100 jaar een toevluchtsoord voor de Europese adel, op zoek naar vermaak en gezondheid. Mali Lošinj is niet heel makkelijk te bereiken. De route vanaf het vasteland is tijdrovend en voert over de eilanden Krk en Cres. Het is echter ook mogelijk om met een prive charter vanuit Pula te vliegen, hetgeen een vlucht van iets meer dan een kwartier is. Het Alhambra telt slechts 36 kamers en 15 suites die allemaal aan de allerhoogste comfort eisen voldoen. Leuk detail is de Ipad die u tot uw beschikking heeft die alle denkbare informatie over het hotel en de omgeving te bieden heeft.

Beleven Mali Lošinj

Mali Lošinj is een schitterend eiland met een gezond mikro klimaat. Blauwe luchten, kristalheldere zee en bedekt met uitgestrekte pijnboom wouden. Een heerlijk oord om te fietsen, wandelen, zwemmen of anderzins te watersporten. De gelijknamige hoofdstad is gebouwd rondom een heerlijke haven die als trekpleister fungeert voor de vele jachten die in deze omgeving rondvaren. Volop restaurants, terrasjes en winkeltjes met een aanbod dat de kwaliktatieve middelmaat van de meeste populaire toeristendorpjes ruimschoots overstijg

Eten & drinken

Restaurant Alfred Keller is vernoemd naar de architect van het hotel en scoort hoge ogen bij Gault Millau. Klassieke Kroatische specialiteiten worden met moderne flair opgediend. U zult wel wat hulp nodig hebben om er een bijpassende wijn bij te keizen aangezien de wijnkaart meer dan 400 wijnen omvat. Bij de Pasara beach bar kunt u terecht voor luxueuze strandlunch.

Het Alhambra is van oudsher vooral bekend bij de Duitse, Zwitserse en Oostenrijkse fine fleur. Het Duits is dan ook zo'n beetje de voertaal in het hotel. U kunt kiezen voor een 'dine around' formule, waarbij u de keus heeft uit maar liefst 10 voortreffelijke restaurants die allemaal in de directe omgeving liggen.