-
Talisman.nl
-
Bestemmingen
-
Europa
-
Italië
-
Accommodaties
-
Hotel de Russie
Romantisch verblijf in Rome!
Hotel de Russie is de plek om zien en gezien te worden. Het is een beroemde hotspot in hartje Rome, met een adembenemend mooie binnentuin waar menig inwoner van Rome een aperitivo komt genieten.
Ooit beschreef de Franse dichter Jean Cocteau het hotel als het ‘paradijs op aarde’ en het is niet moeilijk te zien waarom. Sir Rocco Forte heeft het hotel tot één van de meest stijlvolle en iconische hotspots van Rome getransformeerd. De tuinen en terrassen uit de 18e eeuw zijn nog steeds in volle glorie, en worden perfect gecombineerd met een hedendaags design.
De locatie van The Hotel de Russie is van topklasse: Tussen het Piazza del Popolo en de Spaanse trappen, met het Vaticaan, Piazza Navona en de Trevi fonteinen op een steenworp afstand.
Zoals u van Rocco Forte mag verwachten zijn de kamers smaakvol ingericht, met rustige kleurstellingen waar accessoires zorgen voor de kleur uitspattingen. Sommige kamers hebben een uitzicht op het Piazza, sommige kamers op de skyline van Rome.
Rome is een fascinerende stad. Een stad die aanvoelt als een groot openluchtmuseum. Geschiedenis, architectuur, culinaire ontdekkingen…. u vindt het hier allemaal. Reist u met Talisman dan kunt u Rome op veel verschillende manieren ontdekken. Met een privégids, of op eigen houtje. Te fiets of te voet. Of, heel Italiaans, met een vespa! Vergeet na een dagje slenteren geen bezoek te brengen aan de spa van het hotel; die is zeer uitgebreid.
Le Jardin de Russie is misschien wel de meest romantische diner plek van Rome. Binnen schittert een ontwerp van de Italiaanse artiest Gio Bressana waardoor het restaurant de sfeer heeft van een wintertuin. Stapt u de tuinen zelf in dan wordt u omarmd door romantiek. Heerlijk geurende citrusbloesem, hoge pijnbomen en eeuwenoude terrassen voeren u mee naar lang vervlogen tijden. Laat de Franse naam u niet misleiden; hier staan typisch Italiaanse gerechten op de kaart, waar de twee Michelinsterren chef Fulvio Pierangelini met de scepter zwaait.
De Stravinskij Bar is de beste plek voor een aperitief, het is een oase in hartje Rome. Ook de locals hebben dat ontdekt, het zorgt voor een bruisende, levendige sfeer.